Otelimiz

Kınalıkaya Hotel

Kınalıkaya Otel, Ege Bölgesinin en güzel beldelerinden olan Güzelçamlı’da, yeni kadrosuyla ve güler yüzlü personeliyle, misafirlerinin memnuniyetini önemseyen hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Arkasında Samson Dağları'nın çam ormanları, önünde tüm maviliğiyle Ege Denizi bulunan Kınalıkaya Otel, gezi ve balıkçı teknelerinin olduğu limanın yakınında olup, denize 50 metre uzaklıktadır, denize girip, güneşlenebileceğiniz iskeleye sahiptir. Güzelçamlı’da Dilek Yarımadası Milli Parkı alanında bulunan ormanlarda ve denizinde doğal yaşamı izleme imkanı sunar.
Kınalıkaya Otel gezi ve balıkçı teknelerinin olduğu limanın yakınında olup, denize 50 metre uzaklıktadır, denize girip, güneşlenebileceğiniz iskeleye sahiptir. Dilek Yarımadası Milli Parkı\'na arabayla 10 dakika uzaklıkta olan Otel Kınalıkaya\'da muhteşem Ege sularında yüzme imkanı bulabilir, dilerseniz tesis bünyesindeki açık havuzdan da yararlanabilirsiniz.
Tatilinizi doğal güzellikler kadar, tarihi yerlerin içinde geçireceksiniz. Efes, Priene, Milet, Meryem Ana Kilisesi, Şirince Köyü, Selçuk… Sizleri tarih içinde yolculuğa çıkartacak. İstediğiniz takdirde buralara tur, safari ve yat gezisi organize edilecektir. Dilek Yarımadası Milli Parkı\'na arabayla 10 dakika uzaklıkta olan Otel Kınalıkaya, Kuşadası\'na 24 km mesafededir. Alışveriş için Kuşadası, Söke Bazaar, Davutlar gece pazarı gibi bir çok alternatifiniz bulunmaktadır.
Kınalıkaya Otel'de konaklama yapan konuklar, sezonluk açık havuzun terasında açık büfe sabah kahvaltı ve akşam yemeğinin tadını çıkarabilir. Kınalıkaya'da, geleneksel Türk mutfağı sunan bir restoran ile panoramik manzaralı çatı bar yer almaktadır.

Herşey Dahil

Sabah kahvaltısı 08:00-10:00
Öğle yemeği 12:30-13:30
Akşam yemeği 19:00-20:30
5 çayı :17:00-18:00

Herşey Dahil konseptimiz Sabah 10:00 - Akşam 22:00 saatleri arasında geçerlidir.

Yerli Alkollü - Akolsüz içecekler ücretsizdir.